L717DA15PT
L717DA15PT AMPHENOL / PARTNER STOCK
l717dxxxpc.pdf
Виробник: AMPHENOL / PARTNER STOCK
tariffCode: 85366990
rohsCompliant: YES
Kontaktüberzug: Vergoldete Kontakte
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Kontaktmaterial: Messing
Ausführung: Stecker
Steckverbindermontage: Panelmontage, Durchsteckmontage
usEccn: EAR99
D-Sub-Steckverbinder: Standard
Anzahl der Kontakte: 15Kontakt(e)
euEccn: NLR
D-Sub-Gehäusegröße: DA
Produktpalette: D Series
productTraceability: No
Kontaktanschluss: Lötanschluss
Steckverbindermaterial: Stahlgehäuse
SVHC: To Be Advised
на замовлення 572 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L717DA15PT Виробник : AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS l717dxxxpc.pdf Description: AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS - L717DA15PT - D SUB CONN, PLUG, DA, 15POS, SOLDER
tariffCode: 0
rohsCompliant: Y-EX
Kontaktüberzug: Gold Plated Contacts
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Brass
Ausführung: Plug
Steckverbindermontage: Through Hole Mount
usEccn: EAR99
D-Sub-Steckverbinder: Standard
euEccn: NLR
D-Sub-Gehäusegröße: DA
Produktpalette: D Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Kontaktanschluss: Solder
Steckverbindermaterial: Steel Body
directShipCharge: 25
SVHC: Lead
на замовлення 200 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
L717DA15PT L717DA15PT Виробник : Amphenol ICC (Commercial Products) l717dxxxpc.pdf Description: CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
Packaging: Tray
Features: Grounding Indents
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 7.5A
Mounting Type: Through Hole
Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A)
Part Status: Active
товару немає в наявності
L717DA15PT L717DA15PT Виробник : Amphenol Commercial Products l717dxxxpc.pdf D-Sub Standard Connectors Dsub, Machined Pin 7.5A, Straight PCB Thru Hole, Cnt Length=4.0mm (.157in), Cnt =0.6mm (.024in), 15 Pin, Bright Tin Shell+Grounding Dimples, Flash Gold, 3.1mm (.122in) Clear Hole, Without Standoff&Boardlock