Продукція > FCI > L717DFA15P
L717DFA15P
L717DFA15P FCI
l717dfxxxp.pdf
Виробник: FCI
Conn D-Sub PIN 15 POS 1.38mm Solder Cup RA Cable Mount 15 Terminal 1 Port Bag
на замовлення 326 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис L717DFA15P FCI
Description: AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS - L717DFA15P - D SUB CONN, PLUG, DA, 15POS, SOLDER CUP, tariffCode: 85366990, rohsCompliant: Y-EX, Kontaktüberzug: Gold Plated Contacts, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kontaktmaterial: Brass, isCanonical: Y, Ausführung: Plug, Steckverbindermontage: Panel Mount, usEccn: EAR99, D-Sub-Steckverbinder: Standard, Anzahl der Kontakte: 15Kontakt(e), euEccn: NLR, D-Sub-Gehäusegröße: DA, Produktpalette: DF Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Kontaktanschluss: Solder Cup, Steckverbindermaterial: Steel Body, directShipCharge: 25.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
L717DFA15P L717DFA15P Виробник : Amphenol ICC (Commercial Products) Description: CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
Packaging: Bag
Features: Grounding Indents
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 7.5A
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 15
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal
Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded)
Termination: Solder Cup
Connector Style: D-Sub
Contact Finish Thickness: 20.0µin (0.51µm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated
Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A)
Part Status: Active
на замовлення 215 шт:
L717DFA15P L717DFA15P Виробник : AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS AFCI-S-A0013345362-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS - L717DFA15P - D SUB CONN, PLUG, DA, 15POS, SOLDER CUP