Продукція > FCI > L717DFA15P1ATN
L717DFA15P1ATN
L717DFA15P1ATN FCI
lxx7dfxxxx1atn.pdf
Виробник: FCI
Dsub, Machined signal 7.5A, Right Angle PCB Thru Hole, FP=10.3mm, Cnt Row Spacing 2.54mm, Cnt Tail 0.6mm, 15 Pin, Bright Tin Shell+Grounding Dimples, 0.38m (15 in) Gold, 4-40 Fixed Round Front Screwlock, Metal R/A Bracket Without Boardlock
на замовлення 39 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR, Packaging: Tray, Features: Grounding Indents, Mounting Brackets, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 7.5A, Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 15, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: 20.0µin (0.51µm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated, Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A), Part Status: Active, Backset Spacing: 0.406" (10.30mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L717DFA15P1ATN L717DFA15P1ATN Виробник : FCI lxx7dfxxxx1atn.pdf Dsub, Machined signal 7.5A, Right Angle PCB Thru Hole, FP=10.3mm, Cnt Row Spacing 2.54mm, Cnt Tail 0.6mm, 15 Pin, Bright Tin Shell+Grounding Dimples, 0.38m (15 in) Gold, 4-40 Fixed Round Front Screwlock, Metal R/A Bracket Without Boardlock
на замовлення 445 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 26
на замовлення 63 шт:
L717DFA15P1ATN Виробник : Amphenol ICC (Commercial Products) Description: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
Packaging: Tray
Features: Grounding Indents, Mounting Brackets
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 7.5A
Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 15
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal
Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded)
Termination: Solder
Connector Style: D-Sub
Contact Finish Thickness: 20.0µin (0.51µm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated
Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A)
Part Status: Active
Backset Spacing: 0.406" (10.30mm)
на замовлення 200 шт: