Продукція > FCI > L77DA15SU
L77DA15SU
L77DA15SU FCI
lxx7dxxxxu.pdf
Виробник: FCI
Conn D-Sub F 15 POS 1.37mm Solder ST Thru-Hole 15 Terminal 1 Port Tray
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис L77DA15SU FCI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L77DA15SU L77DA15SU Виробник : Amphenol ICC (Commercial Products) Lxx7DyyyyU.pdf Description: CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 7.5A
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 15
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal
Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded)
Termination: Solder
Connector Style: D-Sub
Contact Finish Thickness: 8.00µin (0.203µm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated
Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A)
Part Status: Active
на замовлення 1156 шт:
Кількість Ціна
на замовлення 124 шт:
L77DA15SU L77DA15SU Виробник : Amphenol lxx7dxxxxu.pdf Conn D-Subminiature SKT 15 POS 2.74mm Solder ST Thru-Hole 15 Terminal 1 Port Tray
на замовлення 797 шт:
Мінімальне замовлення: 26
tariffCode: 85366990
rohsCompliant: YES
Kontaktüberzug: Vergoldete Kontakte
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Kontaktmaterial: Phosphorbronze
Ausführung: Buchse
Steckverbindermontage: Panelmontage, Durchsteckmontage
usEccn: EAR99
D-Sub-Steckverbinder: Standard
Anzahl der Kontakte: 15Kontakt(e)
euEccn: NLR
D-Sub-Gehäusegröße: DA
Produktpalette: 17D Series
productTraceability: No
Kontaktanschluss: Lötanschluss
Steckverbindermaterial: Metallgehäuse
SVHC: To Be Advised
на замовлення 640 шт:
Мінімальне замовлення: 20
L77DA15SU L77DA15SU Виробник : FCI lxx7dxxxxu.pdf Conn D-Sub F 15 POS 1.37mm Solder ST Thru-Hole 15 Terminal 1 Port Tray
на замовлення 103 шт:
L77DA15SU Виробник : Burndy Lxx7DyyyyU.pdf Conn D-Sub F 15 POS 1.37mm Solder ST Thru-Hole 15 Terminal 1 Port Tray