L77-DC37S
L77-DC37S Amphenol Commercial Products
Виробник: Amphenol Commercial Products
D-Sub Standard Connectors 37P RECPT SOLDER CUP FIXED MACHINED
на замовлення 394 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 85366930
rohsCompliant: Y-EX
Kontaktüberzug: Kontakte beschichtet mit Gold über Nickel
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Messing
Ausführung: Buchse
Steckverbindermontage: Kabelmontage
usEccn: EAR99
D-Sub-Steckverbinder: Standard
Anzahl der Kontakte: 37Kontakt(e)
euEccn: NLR
D-Sub-Gehäusegröße: DC
Produktpalette: 17D
productTraceability: No
Kontaktanschluss: Lötkelch
Steckverbindermaterial: Stahlgehäuse
SVHC: No SVHC (12-Jan-2017)
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
L77DC37S L77DC37S Виробник : Amphenol ICC (Commercial Products) io_d_sub_sd_screw_machined.pdf Description: CONN D-SUB RCPT 37POS SOLDER CUP
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 7.5A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 37
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal
Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded)
Termination: Solder Cup
Connector Style: D-Sub
Contact Finish Thickness: 8.00µin (0.203µm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated
Shell Size, Connector Layout: 4 (DC, C)
Part Status: Active
на замовлення 156 шт:
L77DC37S L77DC37S Виробник : FCI l77dxxxs.pdf Conn D-Sub F 37 POS 1.38mm Solder Cup ST Cable Mount 37 Terminal 1 Port Medical Bag