L77-DA15S
L77-DA15S Amphenol Commercial Products
Виробник: Amphenol Commercial Products
D-Sub Standard Connectors 15P RECPT SOLDER CUP FIXED MACHINED
на замовлення 91 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB RCPT 15POS SOLDER CUP, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 7.5A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 15, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded), Termination: Solder Cup, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: 8.00µin (0.203µm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated, Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L77DA15S L77DA15S Виробник : Amphenol d_dffb2.pdf D-Sub Standard Density Connector, Input Output Connectors, , Machined Signal 7.5A, Straight Solder Cup, 15 Position Receptacle, Bright Tin Shell, Flash Gold, 3.1mm (.122in) Clear Hole
на замовлення 150 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
L77DA15S L77DA15S Виробник : FCI l77dxxxs.pdf Conn D-Sub F 15 POS 1.37mm Solder Cup ST Thru-Hole 15 Terminal 1 Port Medical Bag
на замовлення 192 шт:
L77DA15S Виробник : Burndy Lxx7DyyyyU.pdf Conn D-Subminiature SKT 15 POS 1.37mm SolderCup STCable Mount 15 Terminal 1 Port
на замовлення 192 шт:
L77DA15S
Додати до обраних Обраний товар
Lxx7DyyyyU.pdf Роз'єми, клеми, з'єднувачі > Інтерфейсні (D-SUB та ін.)
товару немає в наявності
L77DA15S Виробник : Amphenol Lxx7DyyyyU.pdf CONN D-SUB RCPT 15POS SOLDER CUP Група товару: Розніми D-SUB, SCSI, Centronics Од. вим: шт
товару немає в наявності
L77DA15S L77DA15S Виробник : Amphenol ICC (Commercial Products) Lxx7DyyyyU.pdf Description: CONN D-SUB RCPT 15POS SOLDER CUP
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 7.5A