L77-DB25S-U
L77-DB25S-U Amphenol Commercial Products
Виробник: Amphenol Commercial Products
D-Sub Standard Connectors 25P RECPT PCB FIXED MACHINED
на замовлення 194 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L77DB25SU L77DB25SU Виробник : Amphenol ICC (Commercial Products) io_d_sub_sd_screw_machined.pdf Description: CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 7.5A
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 25
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal
Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded)
Termination: Solder
Connector Style: D-Sub
Contact Finish Thickness: 8.00µin (0.203µm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated
Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B)
Part Status: Active
на замовлення 334 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
tariffCode: 85369010
rohsCompliant: YES
Kontaktüberzug: Gold Plated Contacts
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Phosphor Bronze
Ausführung: Receptacle
Steckverbindermontage: Through Hole Mount
usEccn: EAR99
D-Sub-Steckverbinder: Standard
Anzahl der Kontakte: 25Kontakt(e)
euEccn: NLR
D-Sub-Gehäusegröße: DB
Produktpalette: 17D Series
productTraceability: No
Kontaktanschluss: Solder
Steckverbindermaterial: Metal Body
directShipCharge: 25
на замовлення 204 шт:
L77DB25SU L77DB25SU Виробник : FCI lxx7dxxxxu.pdf Conn D-Sub F 25 POS 1.38mm Solder ST Thru-Hole 25 Terminal 1 Port Tray
на замовлення 125 шт:
Мінімальне замовлення: 13