L79L12ACZ
L79L12ACZ ST
lm79l12acz.pdf
Код товару: 67595
1 Додати до обраних Обраний товар
Виробник: ST
Корпус: TO-92-3
Uin, V: -35 V
Uout,V: -12 V
Iout,A: 0,1 A
Тип виходу: Фіксований
Темп.діапазон: 0…70°C
у наявності 1851 шт:
89 шт - РАДІОМАГ-Київ
27 шт - РАДІОМАГ-Львів
58 шт - РАДІОМАГ-Харків
98 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L79L12ACZ L79L12ACZ
Додати до обраних Обраний товар
Виробник : Yangjie cd00000539-1204255.pdf Мікросхеми > Стабілізатори напруги лінійні
Корпус: TO-92
Uin, V: -27 V
Uout,V: -11,4 V
Iout,A: 0,1 A
Udrop, V: 1,7 V
Тип виходу: Фіксований
Темп.діапазон: 0…125°C
587 шт - склад
859 шт - РАДІОМАГ-Київ
207 шт - РАДІОМАГ-Львів
211 шт - РАДІОМАГ-Харків
63 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
L79L12ACZ L79L00%20Series.pdf L79L12ACZ Микросхемы Общие, Прочие
на замовлення 993 шт:
L79L12ACZ L79L12ACZ Виробник : STMicroelectronics L79L00%20Series.pdf Description: IC REG LINEAR -12V 100MA TO92-3
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Through Hole
Current - Output: 100mA
Operating Temperature: 0°C ~ 125°C
Output Configuration: Negative
Current - Quiescent (Iq): 6 mA
Voltage - Input (Max): -35V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: TO-92-3
Voltage - Output (Min/Fixed): -12V
Part Status: Obsolete
PSRR: 42dB (120Hz)
Protection Features: Over Temperature, Short Circuit
Current - Supply (Max): 6.5 mA
товару немає в наявності
L79L12ACZ L79L12ACZ Виробник : STMicroelectronics stmicroelectronics_cd00000539.pdf Linear Voltage Regulators 12V 0.1A Negative
товару немає в наявності
З цим товаром купують
L78L12ABZ
description l78l.pdf
L78L12ABZ
Виробник: ST
Мікросхеми > Стабілізатори напруги лінійні
Корпус: TO-92
Uin, V: 30 V
Uout,V: 12 V
Iout,A: 0,1 A
Udrop, V: 1,7 V
Темп.діапазон: -40...125°C
у наявності: 526 шт
500 шт - склад
11 шт - РАДІОМАГ-Львів
2 шт - РАДІОМАГ-Харків
13 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 3
L78L12ACZ
l78l.pdf
L78L12ACZ
Uin, V: 30 V
Uout,V: 12 V
Iout,A: 0,1 A
Udrop, V: 1,7 V
Темп.діапазон: 0…150°C
у наявності: 793 шт
664 шт - склад
95 шт - РАДІОМАГ-Київ
18 шт - РАДІОМАГ-Львів
3 шт - РАДІОМАГ-Харків
13 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
L7912CV
description L7900 series.pdf
L7912CV
Корпус: TO-220
Uin, V: -35 V
Iout,A: 1 А
Udrop, V: 1,7 V
Темп.діапазон: 0…150°C
у наявності: 560 шт
470 шт - склад
62 шт - РАДІОМАГ-Київ
20 шт - РАДІОМАГ-Львів
8 шт - РАДІОМАГ-Харків
Мінімальне замовлення: 2
L78L05ABZ-TR
78L00 series.pdf
L78L05ABZ-TR
Uin, V: 30 V
Uout,V: 5 V
Iout,A: 0,1 A
Udrop, V: 1,7 V
Темп.діапазон: -40...125°C
у наявності: 379 шт
260 шт - склад
10 шт - РАДІОМАГ-Київ
42 шт - РАДІОМАГ-Львів
12 шт - РАДІОМАГ-Харків
55 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
MEB 10nF 100VDC J (+/-5%), P = 5mm, 7,2x6,5x2,5mm (MEB103J2AB-Hitano) (конденсатор плівковий)
MEB_091113.pdf
Виробник: Hitano
Конденсатори > Плівкові конденсатори
Ємність: 10 nF
Ном.напруга: 100 VDC
Точність: ±5% J
Крок виводів: 5 mm
Діелектрик: Поліестер
Розмір корпуса: 7,2x6,5x2,5 mm