L79L12ACZ
L79L12ACZ Yangjie
cd00000539-1204255.pdf
Код товару: 35475
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Yangjie
Корпус: TO-92
Uin, V: -27 V
Uout,V: -11,4 V
Iout,A: 0,1 A
Udrop, V: 1,7 V
Тип виходу: Фіксований
Темп.діапазон: 0…125°C
у наявності 1927 шт:
587 шт - склад
859 шт - РАДІОМАГ-Київ
207 шт - РАДІОМАГ-Львів
211 шт - РАДІОМАГ-Харків
63 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L79L12ACZ L79L12ACZ
1 Додати до обраних Обраний товар
Виробник : ST lm79l12acz.pdf Мікросхеми > Стабілізатори напруги лінійні
Корпус: TO-92-3
Uin, V: -35 V
Uout,V: -12 V
Iout,A: 0,1 A
Тип виходу: Фіксований
Темп.діапазон: 0…70°C
89 шт - РАДІОМАГ-Київ
27 шт - РАДІОМАГ-Львів
58 шт - РАДІОМАГ-Харків
98 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
L79L12ACZ L79L00%20Series.pdf L79L12ACZ Микросхемы Общие, Прочие
на замовлення 993 шт:
L79L12ACZ L79L12ACZ Виробник : STMicroelectronics L79L00%20Series.pdf Description: IC REG LINEAR -12V 100MA TO92-3
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Through Hole
Current - Output: 100mA
Operating Temperature: 0°C ~ 125°C
Output Configuration: Negative
Current - Quiescent (Iq): 6 mA
Voltage - Input (Max): -35V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: TO-92-3
Voltage - Output (Min/Fixed): -12V
Part Status: Obsolete
PSRR: 42dB (120Hz)
Protection Features: Over Temperature, Short Circuit
Current - Supply (Max): 6.5 mA
товару немає в наявності
L79L12ACZ L79L12ACZ Виробник : STMicroelectronics stmicroelectronics_cd00000539.pdf Linear Voltage Regulators 12V 0.1A Negative
товару немає в наявності
З цим товаром купують
L78L15ABZ
CD00000446uyj7i6.pdf
L78L15ABZ
Виробник: ST
Мікросхеми > Стабілізатори напруги лінійні
Корпус: TO-92
Uin, V: 35 V
Uout,V: 15 V
Iout,A: 0,1 A
Udrop, V: 1,7 V
Темп.діапазон: -40...125°C
у наявності: 231 шт
190 шт - склад
41 шт - РАДІОМАГ-Київ
Мінімальне замовлення: 2
L7805ACV
description en.CD00000444.pdf
L7805ACV
Виробник: ST
Корпус: TO-220
Uin, V: 35 V
Uout,V: 5 V
Iout,A: 1,5 A
у наявності: 455 шт
319 шт - склад
71 шт - РАДІОМАГ-Київ
31 шт - РАДІОМАГ-Львів
34 шт - РАДІОМАГ-Харків
Мінімальне замовлення: 2
L78L12ABZ
description l78l.pdf
L78L12ABZ
Uin, V: 30 V
Uout,V: 12 V
Iout,A: 0,1 A
Udrop, V: 1,7 V
Темп.діапазон: -40...125°C
у наявності: 526 шт
500 шт - склад
11 шт - РАДІОМАГ-Львів
13 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 3
L7812CV
8 Додати до обраних Обраний товар
en.CD00000444.pdf
L7812CV
Корпус: TO-220
Uin, V: 35 V
Uout,V: 12 V
Iout,A: 1,5 A
Udrop, V: 2 V
Темп.діапазон: 0…150°C
61 шт - РАДІОМАГ-Київ
80 шт - РАДІОМАГ-Львів
15 шт - РАДІОМАГ-Харків
KX-3H 4.0 MHz (20pF, 30PPM) (кварцовий резонатор)
KX-3H.pdf
Виробник: Geyer/Strong
Кварцові резонатори, генератори, фільтри і т.п. > Резонатори і генератори
Частота, Hz: 4 MHz
Корпус: HC-49/U3H-човник (ATS-49/U)
Тип: Резонатор кварцовий
Навантажувальна ємність: 20 pF
Стабільність при 25°C: +/-30ppm