LB-D10-230V-AC POLAM ELTA
Виробник: POLAM ELTA
LED blue; concave; average hole. mounting: 13mm; 230VAC temp. Working: -40 ~ +70; body: black; wires 300mm; IP44 OLB-D10-230V-AC OLB-D10-230V-AC
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 3 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
LED blue; concave; average hole. mounting: 13mm; 230VAC temp. Working: -40 ~ +70; body: black; wires 300mm; IP44 OLB-D10-230V-AC OLB-D10-230V-AC, кількість в упаковці: 2 шт.