LB2016T6R8MV
LB2016T6R8MV Taiyo Yuden
lb2016t6r8mv_ss.pdf
Виробник: Taiyo Yuden
Inductor General Purpose Chip Wirewound 6.8uH 20% 7.96MHz Ferrite 0.2A 0.455Ohm DCR 0806 T/R
на замовлення 1980 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук