Продукція > C&K > LCA10150P00PC
LCA10150P00PC
LCA10150P00PC C&K
lca.pdf
Виробник: C&K
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Pin Plunger 10.1A 250VAC 250VDC 1.47N Thru-Hole PC Pins Bulk
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V, Packaging: Tray, Current Rating (Amps): 10A (AC), Mounting Type: Through Hole, Circuit: SPDT, Switch Function: On-Mom, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Termination Style: PC Pin, Actuator Type: Round (Pin Plunger), Operating Force: 150gf, Release Force: 25gf, Pretravel: 0.043" (1.1mm), Differential Travel: 0.008" (0.2mm), Overtravel: 0.015" (0.4mm), Operating Position: 0.335" (8.5mm), Voltage Rating - AC: 125 V.
Інші пропозиції LCA10150P00PC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LCA10150P00PC LCA10150P00PC Виробник : C&K lca.pdf Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Pin Plunger 10.1A 250VAC 250VDC 1.47N Thru-Hole PC Pins Bulk
товару немає в наявності
LCA10150P00PC LCA10150P00PC Виробник : C&K lca.pdf Description: SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V
Packaging: Tray
Current Rating (Amps): 10A (AC)
Mounting Type: Through Hole
Circuit: SPDT
Switch Function: On-Mom
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Termination Style: PC Pin
Actuator Type: Round (Pin Plunger)
Operating Force: 150gf
Release Force: 25gf
Pretravel: 0.043" (1.1mm)
Differential Travel: 0.008" (0.2mm)
Overtravel: 0.015" (0.4mm)
Operating Position: 0.335" (8.5mm)
Voltage Rating - AC: 125 V
товару немає в наявності
LCA10150P00PC LCA10150P00PC Виробник : C&K lca.pdf Basic / Snap Action Switches SPDT 10A 125VAC SW SNPACT LMT LVR