LCM-25DA2
LCM-25DA2 MEAN WELL USA Inc.
LCM-25DA-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: PWR SUPP, BATT & COND
Features: OTP, SCP
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 4.13" L x 2.68" W x 0.91" H (105.0mm x 68.0mm x 23.0mm)
Voltage - Output: 6 ~ 54V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, ENEC
Efficiency: 86%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.05A
Dimming: DALI
Voltage - Input (Min): 180VAC
Power (Watts): 25 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
на замовлення 2 шт:
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; DALI,DALI 2; 25W; 6÷54VDC; IP20; LCM, Manufacturer series: LCM, Caution!: rated parameters obtained at full load, Application: LED, Kind of power supply: LED, Protection: overheating OTP; short circuit protection SCP, Type of power supply: switching, Electrical connection: terminal block, Operating temperature: -20...85°C, Output current: 0.35...1.05A, Body dimensions: 105x68x23mm, Power: 25W, Number of outputs: 1, Output voltage: 6...54V DC, Efficiency: 86%, Supply voltage: 180...277V AC; 254...392V DC, Additional functions: active PFC; COLD START; push dimming, Operating modes: constant current, Communictions protocol: DALI; DALI 2, IP rating: IP20, Kind of case: LCM-25DA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Features: OTP, SCP
Voltage - Output: 6 ~ 54V
Type: Constant Current
Voltage - Input (Max): 277VAC
Efficiency: 86%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.05A
Dimming: DALI
Voltage - Input (Min): 180VAC
Power (Watts): 25 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
на замовлення 13 шт:
Кількість Ціна
LCM-25DA2 LCM-25DA2 Виробник : MEAN WELL 3212130.pdf Description: MEAN WELL - LCM-25DA2 - LED-Treiber, LED-Beleuchtung, 25.2 W, 24 VDC, 1.05 A, Konstantstrom, 180 V
tariffCode: 85044083
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 24VDC
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 1.05A
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Eingangsspannung, max.: 277V
euEccn: NLR
LED-Treiber-Modus: Konstantstrom
Eingangsspannung, min.: 180V
Produktpalette: LCM-25DA
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: LED-Beleuchtung
Ausgangsleistung, max.: 25.2W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 1 шт:
LCM-25DA2 LCM-25DA2 Виробник : MEAN WELL LCM-25DA-SPEC.pdf AC/DC, 25W, Вхід: 180-295VAC/254-417VDC, Вихід: 350мА/6-54В, 500мА/6-50В, 600мА/6-42В, 700мА/6-36В, 900мА/6-28В, 1050мА/6-24В, розміри 105х68х23 мм, -30...+85 С, IP20, DALI2 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
LCM-25DA2 LCM-25DA2 Виробник : MEAN WELL LCM-25DA-SPEC.pdf AC/DC, 25W, Вхід: 180-295VAC/254-417VDC, Вихід: 350мА/6-54В, 500мА/6-50В, 600мА/6-42В, 700мА/6-36В, 900мА/6-28В, 1050мА/6-24В, розміри 105х68х23 мм, -30...+85 С, IP20, DALI2 Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
товару немає в наявності
LCM-25DA2 Виробник : MEAN WELL LCM-25DA-spec.pdf LED Power Supplies I/P 180-277Vac O/P 350-1050mA
LCM-25DA2 LCM-25DA2 Виробник : MEAN WELL LCM-25DA-SPEC.PDF Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; DALI,DALI 2; 25W; 6÷54VDC; IP20; LCM
Manufacturer series: LCM
Caution!: rated parameters obtained at full load
Application: LED
Kind of power supply: LED
Protection: overheating OTP; short circuit protection SCP
Type of power supply: switching
Electrical connection: terminal block
Operating temperature: -20...85°C
Output current: 0.35...1.05A
Body dimensions: 105x68x23mm
Power: 25W
Output voltage: 6...54V DC
Efficiency: 86%