LCS1206-R47FT3
LCS1206-R47FT3 TT ELECTRONICS / WELWYN
2710722.pdf
Виробник: TT ELECTRONICS / WELWYN
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - LCS1206-R47FT3 - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.47 ohm, LCS Series, 1206 [Metrisch 3216], 250 mW, ± 1%
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.65mm
rohsCompliant: Y-EX
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 1206 [Metrisch 3216]
Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 250mW
isCanonical: Y
Widerstand: 0.47ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: LCS Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 1041 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - LCS1206-R47FT3 - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.47 ohm, LCS Series, 1206 [Metrisch 3216], 250 mW, ± 1%, tariffCode: 85332100, Produkthöhe: 0.65mm, rohsCompliant: Y-EX, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 1206 [Metrisch 3216], Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 250mW, isCanonical: Y, Widerstand: 0.47ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Produktpalette: LCS Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LCS1206-R47FT3 LCS1206-R47FT3 Виробник : TT ELECTRONICS / WELWYN 2710722.pdf Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - LCS1206-R47FT3 - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.47 ohm, LCS Series, 1206 [Metrisch 3216], 250 mW, ± 1%
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.65mm
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 250mW
isCanonical: Y
Widerstand: 0.47ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 1%
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: LCS Series
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
LCS1206-R47FT3 LCS1206-R47FT3 Виробник : Welwyn Components / TT Electronics LCS-1154994.pdf Current Sense Resistors - SMD 1/4W 0.47 Ohm 1%