LD023C104KAB2A500
LD023C104KAB2A500 KYOCERA AVX Components
170ld-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.1uF 25V X7R 10% Pad SMD 0402 125°C T/R
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 25V X7R 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.022" (0.56mm), Capacitance: 0.1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD023C104KAB2A\500 LD023C104KAB2A\500 Виробник : KYOCERA AVX LD-Series.pdf Description: CAP CER 0.1UF 25V X7R 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.022" (0.56mm)
Capacitance: 0.1 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
LD023C104KAB2A500 LD023C104KAB2A500 Виробник : KYOCERA AVX Components 170ld-series.pdf Cap Ceramic 0.1uF 25V X7R 10% Pad SMD 0402 125°C T/R
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.1 µF
LD023C104KAB2A500 LD023C104KAB2A500 Виробник : KYOCERA AVX LD_Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 0.1uF X7R 0402 10%
на замовлення 970 шт:
LD023C104KAB2A\500 LD023C104KAB2A\500 Виробник : KYOCERA AVX LD_Series-2952724.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 0.1uF X7R 0402 1 0%
товару немає в наявності