Продукція > KYOCERA AVX > LD023C152KAB2A
LD023C152KAB2A
LD023C152KAB2A KYOCERA AVX
LD-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1500PF 25V X7R 0402
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 1500pF X7R 0402 10% Tol.
Інші пропозиції LD023C152KAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD023C152KAB2A LD023C152KAB2A Виробник : AVX LD-Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 1500pF X7R 0402 10% Tol