LD025A100BAB2A500 KYOCERA AVX Components
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 10pF C0G 0402 .1pF Tol.
Інші пропозиції LD025A100BAB2A500
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
Cap Ceramic 10pF 50V C0G 0.1pF Pad SMD 0402 125°C T/R |
на замовлення 700 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
| LD025A100BAB2A\500 | Виробник : KYOCERA AVX | Description: CAP CER SMD |
товару немає в наявності |
LD025A100BAB2A500 | Виробник : Kyocera AVX |