LD025A100DAB2A
LD025A100DAB2A KYOCERA AVX Components
170ld-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 10pF 50V C0G 0.5pF Pad SMD 0402 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 10pF C0G 0402 .5pF Tol.
Інші пропозиції LD025A100DAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD025A100DAB2A LD025A100DAB2A Виробник : KYOCERA AVX LD-Series.pdf Description: CAP CER 10PF 50V NP0 0402
товару немає в наявності
LD025A100DAB2A LD025A100DAB2A Виробник : AVX LD-Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 10pF C0G 0402 .5pF Tol