LD025A100KAB2A
LD025A100KAB2A KYOCERA AVX Components
ld-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 10pF 50V C0G 10% Pad SMD 0402 125°C T/R
на замовлення 9700 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 306
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 10pF C0G 0402 10% Tol.
Інші пропозиції LD025A100KAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD025A100KAB2A LD025A100KAB2A Виробник : AVX LD-Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 10pF C0G 0402 10% Tol
LD025A100KAB2A LD025A100KAB2A Виробник : KYOCERA AVX Components ld-series.pdf Cap Ceramic 10pF 50V C0G 10% Pad SMD 0402 125°C T/R
товару немає в наявності
LD025A100KAB2A LD025A100KAB2A Виробник : AVX Corporation LD-Series.pdf Description: CAP CER 10PF 50V NP0 0402