Продукція > KYOCERA AVX > LD025A150GAB2A
LD025A150GAB2A
LD025A150GAB2A KYOCERA AVX
LD-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 15PF 50V NP0 0402
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 15pF C0G 0402 2% Tol.
Інші пропозиції LD025A150GAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD025A150GAB2A LD025A150GAB2A Виробник : AVX LD-Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 15pF C0G 0402 2% Tol