LD025A151FAB2A
LD025A151FAB2A KYOCERA AVX Components
ld-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 150pF 50V C0G 1% Pad SMD 0402 125°C T/R
на замовлення 9750 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 150pF C0G 0402 1 % Tol.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD025A151FAB2A LD025A151FAB2A Виробник : KYOCERA AVX Components ld-series.pdf Cap Ceramic 150pF 50V C0G 1% Pad SMD 0402 125°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 755
LD025A151FAB2A LD025A151FAB2A Виробник : KYOCERA AVX LD_Series-2952724.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 150pF C0G 0402 1 % Tol
Мінімальне замовлення: 7
LD025A151FAB2A LD025A151FAB2A Виробник : AVX Corporation LD-Series.pdf Description: CAP CER 150PF 50V NP0 0402
на замовлення 11 шт: