Продукція > KYOCERA AVX > LD025A221JAB2A
LD025A221JAB2A
LD025A221JAB2A KYOCERA AVX
SurfaceMount.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 220PF 50V C0G/NP0 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.022" (0.56mm)
Capacitance: 220 pF
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 220PF 50V C0G/NP0 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.022" (0.56mm), Capacitance: 220 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD025A221JAB2A LD025A221JAB2A Виробник : KYOCERA AVX LD_Series-2952724.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 220pF C0G 0402 5 % Tol
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
LD025A221JAB2A LD025A221JAB2A Виробник : KYOCERA AVX SurfaceMount.pdf Description: CAP CER 220PF 50V C0G/NP0 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 50V
Applications: General Purpose
Capacitance: 220 pF
Мінімальне замовлення: 7
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Capacitance: 220 pF
товару немає в наявності
LD025A221JAB2A LD025A221JAB2A Виробник : AVX LD-Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 220pF C0G 0402 5% Tol