Продукція > KYOCERA AVX > LD025A270JAB2A
LD025A270JAB2A
LD025A270JAB2A KYOCERA AVX
LD-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 27PF 50V NP0 0402
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 27pF C0G 0402 5% Tol.
Інші пропозиції LD025A270JAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD025A270JAB2A LD025A270JAB2A Виробник : AVX LD-Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 27pF C0G 0402 5% Tol