Продукція > KYOCERA AVX > LD025A2R4BAB2A
LD025A2R4BAB2A
LD025A2R4BAB2A KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 2.4pF C0G 0402 . 1pF Tol
на замовлення 8970 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції LD025A2R4BAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD025A2R4BAB2A LD025A2R4BAB2A Виробник : AVX LD-Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 2.4pF C0G 0402 .1pF Tol