LD025A390FAB2A
LD025A390FAB2A KYOCERA AVX Components
ld-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 39pF 50V C0G 1% Pad SMD 0402 125°C T/R
на замовлення 7902 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 471
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 39pF C0G 0402 1% Tol.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD025A390FAB2A LD025A390FAB2A Виробник : KYOCERA AVX Components ld-series.pdf Cap Ceramic 39pF 50V C0G 1% Pad SMD 0402 125°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 860
товару немає в наявності
LD025A390FAB2A LD025A390FAB2A Виробник : KYOCERA AVX LD-Series.pdf Description: CAP CER 39PF 50V NP0 0402
товару немає в наявності
LD025A390FAB2A LD025A390FAB2A Виробник : AVX LD-Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 39pF C0G 0402 1% Tol