LD025A4R7BAB2A
LD025A4R7BAB2A KYOCERA AVX Components
ld-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 4.7pF 50V C0G 0.1pF Pad SMD 0402 125°C T/R
на замовлення 9984 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 61
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 4.7pF C0G 0402 .1pF Tol.
Інші пропозиції LD025A4R7BAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD025A4R7BAB2A LD025A4R7BAB2A Виробник : AVX Corporation LD-Series.pdf Description: CAP CER 4.7PF 50V NP0 0402
на замовлення 11 шт:
LD025A4R7BAB2A LD025A4R7BAB2A Виробник : KYOCERA AVX Components ld-series.pdf Cap Ceramic 4.7pF 50V C0G 0.1pF Pad SMD 0402 125°C T/R
товару немає в наявності
LD025A4R7BAB2A LD025A4R7BAB2A Виробник : KYOCERA AVX LD_Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 4.7pF C0G 0402 .1pF Tol