LD025A4R7BAB2A500
LD025A4R7BAB2A500 KYOCERA AVX Components
170ld-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 4.7pF 50V C0G 0.1pF Pad SMD 0402 125°C T/R
на замовлення 3783 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 4.7pF C0G 0402 .1pF Tol.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD025A4R7BAB2A500 LD025A4R7BAB2A500 Виробник : KYOCERA AVX Components 170ld-series.pdf Cap Ceramic 4.7pF 50V C0G 0.1pF Pad SMD 0402 125°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 796
товару немає в наявності
товару немає в наявності
LD025A4R7BAB2A500 LD025A4R7BAB2A500 Виробник : KYOCERA AVX LD_Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 4.7pF C0G 0402 .1pF Tol