LD025A560FAB2A500
LD025A560FAB2A500 KYOCERA AVX Components
170ld-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 56pF 50V C0G 1% Pad SMD 0402 125°C T/R
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 100pF C0G 0402 1 0%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD025A560FAB2A500 LD025A560FAB2A500 Виробник : KYOCERA AVX Components 170ld-series.pdf Cap Ceramic 56pF 50V C0G 1% Pad SMD 0402 125°C T/R
Кількість Ціна
товару немає в наявності
LD025A560FAB2A\500 Виробник : AVX Corporation Description: CAP CER SMD
товару немає в наявності
LD025A560FAB2A\500 LD025A560FAB2A\500 Виробник : KYOCERA AVX Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 100pF C0G 0402 1 0%
LD025A560FAB2A500 LD025A560FAB2A500 Виробник : KYOCERA AVX LD_Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 100pF C0G 0402 10%