LD025A560FAB2A500 KYOCERA AVX Components
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 100pF C0G 0402 1 0%.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Cap Ceramic 56pF 50V C0G 1% Pad SMD 0402 125°C T/R |
на замовлення 500 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
товару немає в наявності |
| LD025A560FAB2A\500 | Виробник : AVX Corporation | Description: CAP CER SMD |
товару немає в наявності |
LD025A560FAB2A\500 | Виробник : KYOCERA AVX | Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 100pF C0G 0402 1 0% |
LD025A560FAB2A500 | Виробник : KYOCERA AVX |