LD025A560JAB2A
LD025A560JAB2A KYOCERA AVX Components
ld-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 56pF 50V C0G 5% Pad SMD 0402 125°C T/R
на замовлення 3128 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 56PF 50V NP0 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.022" (0.56mm), Part Status: Active, Capacitance: 56 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD025A560JAB2A LD025A560JAB2A Виробник : KYOCERA AVX Components ld-series.pdf Cap Ceramic 56pF 50V C0G 5% Pad SMD 0402 125°C T/R
на замовлення 93 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 93
Мінімальне замовлення: 66
LD025A560JAB2A LD025A560JAB2A Виробник : AVX LD_Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 56pF C0G 0402 5% Tol
товару немає в наявності
товару немає в наявності
LD025A560JAB2A LD025A560JAB2A Виробник : KYOCERA AVX LD-Series.pdf Description: CAP CER 56PF 50V NP0 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.022" (0.56mm)
Part Status: Active
Capacitance: 56 pF
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 50V
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 56 pF