LD025A5R0CAB2A
LD025A5R0CAB2A KYOCERA AVX Components
170ld-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 5pF 50V C0G 0.25pF Pad SMD 0402 125°C T/R
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 5pF C0G 0402 .25pF Tol.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD025A5R0CAB2A LD025A5R0CAB2A Виробник : KYOCERA AVX Components 170ld-series.pdf Cap Ceramic 5pF 50V C0G 0.25pF Pad SMD 0402 125°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 713
LD025A5R0CAB2A LD025A5R0CAB2A Виробник : AVX Corporation LD-Series.pdf Description: CAP CER 5PF 50V NP0 0402
на замовлення 11 шт:
товару немає в наявності
товару немає в наявності
LD025A5R0CAB2A LD025A5R0CAB2A Виробник : AVX LD-Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 5pF C0G 0402 .25pF Tol