Продукція > KYOCERA AVX > LD025A6R8BAB2A
LD025A6R8BAB2A
LD025A6R8BAB2A KYOCERA AVX
LD_Series-2952724.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 6.8pF C0G 0402 . 1pF Tol
на замовлення 28870 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції LD025A6R8BAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD025A6R8BAB2A LD025A6R8BAB2A Виробник : AVX LD_Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 6.8pF C0G 0402 .1pF Tol
LD025A6R8BAB2A LD025A6R8BAB2A Виробник : KYOCERA AVX LD-Series.pdf Description: CAP CER 6.8PF 50V NP0 0402