Продукція > KYOCERA AVX > LD025C102KAB2A
LD025C102KAB2A
LD025C102KAB2A KYOCERA AVX
LD-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1000pF X7R 0402 10%
на замовлення 19273 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 50V X7R 0402, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.022" (0.56mm), Capacitance: 1000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD025C102KAB2A LD025C102KAB2A Виробник : KYOCERA AVX LD-Series.pdf Description: CAP CER 1000PF 50V X7R 0402
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.022" (0.56mm)
Capacitance: 1000 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
LD025C102KAB2A LD025C102KAB2A Виробник : AVX LD_Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1000pF X7R 0402 10%
LD025C102KAB2A LD025C102KAB2A Виробник : KYOCERA AVX Components ld-series.pdf Cap Ceramic 0.001uF 50V X7R 10% Pad SMD 0402 125°C T/R
на замовлення 88 шт:
товару немає в наявності
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Capacitance: 1000 pF