LD025C122JAB2A
LD025C122JAB2A KYOCERA AVX Components
tinterm.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.0012uF 50V X7R 5% Pad SMD 0402 125°C T/R
на замовлення 1929 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1200pF X7R 0402 5% Tol.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD025C122JAB2A LD025C122JAB2A Виробник : KYOCERA AVX Components tinterm.pdf Cap Ceramic 0.0012uF 50V X7R 5% Pad SMD 0402 125°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 999
LD025C122JAB2A LD025C122JAB2A Виробник : KYOCERA AVX LD_Series-2952724.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1200pF X7R 0402 5% Tol
Мінімальне замовлення: 7
LD025C122JAB2A LD025C122JAB2A Виробник : AVX Corporation LD-Series.pdf Description: CAP CER 1200PF 50V X7R 0402
на замовлення 9 шт:
товару немає в наявності
товару немає в наявності
LD025C122JAB2A LD025C122JAB2A Виробник : AVX LD-Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1200pF X7R 0402 5% Tol