Продукція > KYOCERA AVX > LD025C152KAB2A
LD025C152KAB2A
LD025C152KAB2A KYOCERA AVX
LD_Series-2952724.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1500pF X7R 0402 10% Tol
на замовлення 8368 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції LD025C152KAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD025C152KAB2A LD025C152KAB2A Виробник : KYOCERA AVX LD-Series.pdf Description: CAP CER 1500PF 50V X7R 0402
товару немає в наявності
LD025C152KAB2A LD025C152KAB2A Виробник : AVX LD-Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1500pF X7R 0402 10% Tol