LD025C222JAB2A
LD025C222JAB2A KYOCERA AVX Components
ld-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.0022uF 50V X7R 5% Pad SMD 0402 125°C T/R
на замовлення 2372 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 631
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 2200pF X7R 0402 5% Tol.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD025C222JAB2A LD025C222JAB2A Виробник : KYOCERA AVX Components ld-series.pdf Cap Ceramic 0.0022uF 50V X7R 5% Pad SMD 0402 125°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 965
Мінімальне замовлення: 947
Мінімальне замовлення: 643
товару немає в наявності
товару немає в наявності
LD025C222JAB2A LD025C222JAB2A Виробник : AVX LD-Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 2200pF X7R 0402 5% Tol