Продукція > KYOCERA AVX > LD025C331KAB2A
LD025C331KAB2A
LD025C331KAB2A KYOCERA AVX
LD-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 330PF 50V X7R 0402
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 330pF X7R 0402 10% Tol.
Інші пропозиції LD025C331KAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD025C331KAB2A LD025C331KAB2A Виробник : AVX LD-Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 330pF X7R 0402 10% Tol