LD025U0R7BAB2A
LD025U0R7BAB2A KYOCERA AVX Components
69884surfacemountnew3_layout1.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.7pF 50V C0G 0.1pF Pad SMD 0402 125°C Ultra Low ESR T/R
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.7pF 0402 CASE SIZE.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD025U0R7BAB2A LD025U0R7BAB2A Виробник : KYOCERA AVX Components 69884surfacemountnew3_layout1.pdf Cap Ceramic 0.7pF 50V C0G 0.1pF Pad SMD 0402 125°C Ultra Low ESR T/R
Кількість Ціна
LD025U0R7BAB2A LD025U0R7BAB2A Виробник : AVX Corporation AutoU_Series.pdf Description: CAP CER 0.7PF 50V NP0 0402
на замовлення 17 шт:
LD025U0R7BAB2A LD025U0R7BAB2A Виробник : AVX LD-Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.7pF 0402 CASE SIZE