Продукція > KYOCERA AVX > LD025U100JAB2A
LD025U100JAB2A
LD025U100JAB2A KYOCERA AVX
AVX_09302019_U Dielectric_B Termination_C0G NP0.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 10pF 5% 0402 CAS E SIZE
на замовлення 17588 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.024" (0.60mm), Capacitance: 10 pF.
Інші пропозиції LD025U100JAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD025U100JAB2A LD025U100JAB2A Виробник : AVX AVX_09302019_U_Dielectric_B_Termination_C0G_NP0-1658719.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 10pF 5% 0402 CASE SIZE
LD025U100JAB2A LD025U100JAB2A Виробник : KYOCERA AVX U-Series.pdf Description: CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.024" (0.60mm)
Capacitance: 10 pF
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 50V
Applications: General Purpose
Capacitance: 10 pF