Продукція > AVX > LD02YA151FAB2A
LD02YA151FAB2A AVX
LD-Series.pdf
Виробник: AVX
SMD
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 150pF C0G 0402 1% Tol.
Інші пропозиції LD02YA151FAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD02YA151FAB2A LD02YA151FAB2A Виробник : AVX Corporation LD-Series.pdf Description: CAP CER 150PF 16V NP0 0402
товару немає в наявності
LD02YA151FAB2A LD02YA151FAB2A Виробник : AVX LD-Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 150pF C0G 0402 1% Tol