LD02YC103KAB2A
LD02YC103KAB2A KYOCERA AVX Components
ld-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.01uF 16V X7R 10% Pad SMD 0402 125°C T/R
на замовлення 40000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 16V X7R 0402, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.022" (0.56mm), Capacitance: 10000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD02YC103KAB2A LD02YC103KAB2A Виробник : KYOCERA AVX Components ld-series.pdf Cap Ceramic 0.01uF 16V X7R 10% Pad SMD 0402 125°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 646
Мінімальне замовлення: 970
LD02YC103KAB2A LD02YC103KAB2A Виробник : KYOCERA AVX LD-Series.pdf Description: CAP CER 10000PF 16V X7R 0402
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.022" (0.56mm)
Capacitance: 10000 pF
Мінімальне замовлення: 10
LD02YC103KAB2A LD02YC103KAB2A Виробник : Kyocera AVX LD_Series-2952724.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 0.01uF X7R 0402 10%
Мінімальне замовлення: 10
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Capacitance: 10000 pF