LD02YC153KAB2A
LD02YC153KAB2A KYOCERA AVX Components
ld-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.015uF 16V X7R 10% Pad SMD 0402 125°C T/R
на замовлення 4666 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.015UF 16V X7R 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.022" (0.56mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.015 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD02YC153KAB2A LD02YC153KAB2A Виробник : KYOCERA AVX LD-Series.pdf Description: CAP CER 0.015UF 16V X7R 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.022" (0.56mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.015 µF
Кількість Ціна
LD02YC153KAB2A LD02YC153KAB2A Виробник : KYOCERA AVX Components ld-series.pdf Cap Ceramic 0.015uF 16V X7R 10% Pad SMD 0402 125°C T/R
Мінімальне замовлення: 455
Мінімальне замовлення: 727
LD02YC153KAB2A LD02YC153KAB2A Виробник : Kyocera AVX LD-Series.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 0.015uF X7R 0402 10%
Мінімальне замовлення: 9
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 16V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 0.015 µF
Мінімальне замовлення: 7
товару немає в наявності