LD101A472FAB2A
LD101A472FAB2A AVX Corporation
LD-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 4700PF 100V NP0 1210
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 4700pF C0G 1210 1% Tol.
Інші пропозиції LD101A472FAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD101A472FAB2A LD101A472FAB2A Виробник : KYOCERA AVX Components ld-series.pdf Cap Ceramic 0.0047uF 100V C0G 1% Pad SMD 1210 125°C T/R
товару немає в наявності
LD101A472FAB2A LD101A472FAB2A Виробник : AVX LD-Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 4700pF C0G 1210 1% Tol
товару немає в наявності
LD101A472FAB2A LD101A472FAB2A Виробник : KYOCERA AVX LD-Series.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 4700pF C0G 1210 1% Tol