Продукція > KYOCERA AVX > LD101C104KAB2A
LD101C104KAB2A
LD101C104KAB2A KYOCERA AVX
LD-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V .1uF X7R 1210 1 0% Tol A 581-LD101C104KAB4A
на замовлення 893 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції LD101C104KAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD101C104KAB2A LD101C104KAB2A Виробник : AVX Corporation LD-Series.pdf Description: CAP CER 0.1UF 100V X7R 1210
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
LD101C104KAB2A LD101C104KAB2A Виробник : KYOCERA AVX Components ld-series.pdf Cap Ceramic 0.1uF 100V X7R 10% Pad SMD 1210 125°C T/R
товару немає в наявності
LD101C104KAB2A LD101C104KAB2A Виробник : AVX LD-Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V .1uF X7R 1210 10% Tol