LD101C104KAB4A
LD101C104KAB4A AVX Corporation
LD-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.1UF 100V X7R 1210
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V .1uF X7R 1210 1 0% Tol A 581-LD101C104KAB2A.
Інші пропозиції LD101C104KAB4A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD101C104KAB4A LD101C104KAB4A Виробник : KYOCERA AVX Components ld-series.pdf Cap Ceramic 0.1uF 100V X7R 10% Pad SMD 1210 125°C T/R
товару немає в наявності
LD101C104KAB4A LD101C104KAB4A Виробник : AVX LD-Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V .1uF X7R 1210 10% Tol
товару немає в наявності
LD101C104KAB4A LD101C104KAB4A Виробник : KYOCERA AVX LD-Series.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V .1uF X7R 1210 1 0% Tol A 581-LD101C104KAB2A