Продукція > KYOCERA AVX > LD101C105KAB2A
LD101C105KAB2A
LD101C105KAB2A KYOCERA AVX
LD-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1UF 100V X7R 1210
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.110" (2.79mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 100V X7R 1210, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.110" (2.79mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD101C105KAB2A LD101C105KAB2A Виробник : KYOCERA AVX Components ld-series.pdf Cap Ceramic 1uF 100V X7R 10% Pad SMD 1210 125°C T/R
на замовлення 860 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 35
на замовлення 860 шт:
Мінімальне замовлення: 19
LD101C105KAB2A LD101C105KAB2A Виробник : KYOCERA AVX LD-Series.pdf Description: CAP CER 1UF 100V X7R 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
LD101C105KAB2A LD101C105KAB2A Виробник : KYOCERA AVX LD-Series.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 1uF X7R 1210 10 % Tol
LD101C105KAB2A LD101C105KAB2A Виробник : AVX LD-Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 1uF X7R 1210 10% Tol