LD101C105MAB2A
LD101C105MAB2A AVX Corporation
LD-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1UF 100V X7R 1210
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 1uF X7R 1210 20 % Tol.
Інші пропозиції LD101C105MAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD101C105MAB2A LD101C105MAB2A Виробник : KYOCERA AVX Components ld-series.pdf Cap Ceramic 1uF 100V X7R 20% Pad SMD 1210 125°C T/R
товару немає в наявності
LD101C105MAB2A LD101C105MAB2A Виробник : AVX LD-Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 1uF X7R 1210 20% Tol
товару немає в наявності
LD101C105MAB2A LD101C105MAB2A Виробник : KYOCERA AVX LD-Series.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 1uF X7R 1210 20 % Tol