Продукція > KYOCERA AVX > LD101C225KAB2A
LD101C225KAB2A
LD101C225KAB2A KYOCERA AVX
LD-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 2.2UF 100V X7R 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.110" (2.79mm)
Capacitance: 2.2 µF
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2.2UF 100V X7R 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.110" (2.79mm), Capacitance: 2.2 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD101C225KAB2A LD101C225KAB2A Виробник : KYOCERA AVX Components ld-series.pdf Cap Ceramic 2.2uF 100V X7R 10% Pad SMD 1210 125°C T/R
на замовлення 123 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
на замовлення 123 шт:
Мінімальне замовлення: 17
LD101C225KAB2A LD101C225KAB2A Виробник : KYOCERA AVX LD-Series.pdf Description: CAP CER 2.2UF 100V X7R 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Capacitance: 2.2 µF
LD101C225KAB2A LD101C225KAB2A Виробник : KYOCERA AVX LD-Series.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 2.2uF X7R 1210 10%