LD101C274KAB2A
LD101C274KAB2A AVX Corporation
LD-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.27UF 100V X7R 1210
на замовлення 11 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V .27uF X7R 1210 10% Tol.
Інші пропозиції LD101C274KAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD101C274KAB2A LD101C274KAB2A Виробник : KYOCERA AVX Components ld-series.pdf Cap Ceramic 0.27uF 100V X7R 10% Pad SMD 1210 125°C T/R
товару немає в наявності
LD101C274KAB2A LD101C274KAB2A Виробник : AVX LD-Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V .27uF X7R 1210 10% Tol
товару немає в наявності
LD101C274KAB2A LD101C274KAB2A Виробник : KYOCERA AVX LD-Series.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V .27uF X7R 1210 10% Tol