Продукція > KYOCERA AVX > LD105C475KAB2A
LD105C475KAB2A
LD105C475KAB2A KYOCERA AVX
LD-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 4.7UF 50V X7R 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.110" (2.79mm)
Capacitance: 4.7 µF
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 4.7UF 50V X7R 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.110" (2.79mm), Capacitance: 4.7 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD105C475KAB2A LD105C475KAB2A Виробник : KYOCERA AVX Components ld-series.pdf Cap Ceramic 4.7uF 50V X7R 10% Pad SMD 1210 125°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 243
на замовлення 352 шт:
Мінімальне замовлення: 232
Мінімальне замовлення: 181
на замовлення 352 шт:
Мінімальне замовлення: 120
LD105C475KAB2A LD105C475KAB2A Виробник : KYOCERA AVX LD-Series.pdf Description: CAP CER 4.7UF 50V X7R 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Capacitance: 4.7 µF
Мінімальне замовлення: 3
LD105C475KAB2A LD105C475KAB2A Виробник : KYOCERA AVX LD-Series.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 4.7uF X7R 1210 1 0%
Мінімальне замовлення: 2
LD105C475KAB2A LD105C475KAB2A Виробник : AVX LD-Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 4.7uF X7R 1210 10%
на замовлення 903 шт:
товару немає в наявності